کسب درآمد

کسب درآمد سریع و آسان
(دی 1399)

همین الان درآمد خودتان را شروع کنید

سایت 8j8 به شما کمک می‌کنه خیلی سریع و راحت بدون مهارت خاصی در منزل خودتون، مسافرت یا مهمانی و هرجای دیگه کسب درآمد غیر فعال داشته باشید. فارغ از هر میزان تحصیلات یا رشته تحصیلی یا سن و جنسیتی که دارید، حتی بدون اینکه نیاز باشه هزینه کنید چون همه چیز رایگان است.

فقط با 1 کلیک و ظرف 1 ثانیه لینک مورد نظرتون رو کوتاه کنید و در هرجای اینترنت که می‌توانید پخش کنید. حتی دیگران در این کار به شما کمک میکنند و لینک‌‌های شما در همه‌جا پخش می شود.

بعد از عضویت رایگان در سایت، در ازای هر بازدیدی که مردم از لینک‌های شما می‌کنند درآمد به شماره کارت یا شبا بانکی شما واریز می‌شود. به همین سادگی و به همین سرعت.

لینک‌ها همیشه هستند و سالیان سال شما درآمد خواهید داشت درحالی که فقط 1 بار و ظرف 1 ثانیه لینک را کوتاه کردید. با 8j8 نه تنها کسب درآمد می‌کنید، حتی شما دسترسی به آمار کلیک‌ها و تحلیل اون‌ها برای مقاصد تجاری و شخصی خودتون هم دارید.

مثلا اگر فقط 20 لینک داشته باشید که مردم فقط 500 بار در روز روی آن‌ها کلیک و بازدید کنند، شما روزانه تا 200.000 تومان درآمد خواهید داشت بدون اینکه برای این درآمد هزینه یا ریسک کرده باشید.