کجاها لینک کوتاه شده رو قرار بدیم تا درآمد کسب کنیم؟

 

هر جا که بشه لینک قرار داد ما باید لینکهای مورد نظرمون رو پخش کنیم مثل اینستاگرام، تلگرام، واتس اپ، وب سایت، توییتر، فیسبوک و...

اگر سایت ندارید میتونید لینک سایر سایتها رو برای مخاطبانتون انتشار بدید، مثلا فرض میکنیم که شما یه پیج در خصوص فیلم دارید و درونش سکانسهایی از فیلمها رو قرار میدید اما سایت ندارید ولی کانال تلگرامی دارید، در این صورت کافیه لینک کانال تلگرامیتون رو با 8J8 کوتاه کنید و در پیجتون قرار بدید و یا اینکه حتی تلگرام ندارید و لینک سایت دیگه ایی که در مورد اون فیلم گفته رو قرار میدید.

خوب فعلا اول بریم سراغ قرار دادن لینک در اینستاگرام

توی اینستاگرام فعلان دو جا برای قرار دادن لینک وجود داره که هر کدوم رو براتون توضیح میدم:
1- لینک در بایو

2-لینک در هر استوری

 

لینک در بایو: در اینستاگرام تنها یک لینک کوتاه میشه در بایو قرار داد اما با ابزارهایی که رایگان هستن امکان قرار دادن چند لینک میسر شده مثل: زیلینک، حالا خیلی راحت میتونید با زیلینک، لینکهای متعدد بسازید و حتما برای کوتاه کردن لینکها از 8j8 استفاده کنید تا وقتی دیگران روش کلیک میکنن شما به درآمد هم برسید.

 

 

لینک در هر استوری: در اینستاگرام در صورتی که اعضا شما بیشتر از 10هزار نفر باشه امکان قرار دادن لینک در استوری فراهم میشه و در نهایت لینک هر استوری رو با 8J8 کوتاه کنید و به صورت هایلایت هم در بیارید که همیشه در دسترس باشه و افراد زیادی روش کلیک کنن.

 

آموزش اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام
۱- استوری اینستاگرام خود را آغاز کنید

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن اینستاگرام برای استوری خود عکس و ویدیو بگیرید یا با بالا کشیدن صفحه‌ی استوری از عکس‌هایی که در بیست‌وچهار ساعت گذشته گرفته‌اید، استفاده کنید. پس از آنکه تصویر یا ویدیوی مورد نظر خود را تهیه کردید، در بالای صفحه آیکون لینکی وجود خواهد داشت که باید آن را انتخاب کنید.

 

 

۲- لینک را به استوری اینستاگرام اضافه کنید

پس از فشردن آیکون لینک در بالای صفحه، به صفحه‌ای شبیه به صفحه زیر منتقل خواهید شد. با انجام این کار، پنجره‌ی جدیدی بر روی صفحه‌ی شما باز می‌شود. در این صفحه می‌توانید آدرس صفحه مورد نظر خود را  بعد از کوتاه کردن با  8J8وارد کنید و بعد روی گزینه‌ی تائید سبزرنگ (در گوشی‌های اندروید) و یا انجام شد در iOS کلیک کنید تا لینک ذخیره شود.

زمانی که موفق شدید آدرس اینترنتی موردنظر را به استوری اینستاگرامتان متصل کنید، آیکون زنجیره در بالای استوری‌تان نمایان می‌شود که نشان‌دهنده‌ی این است که استوری حاوی یک لینک است. هر مشخصه‌ی موردنظر دیگری که می‌خواهید مانند نوشته، استیکر و فیلتر را به استوری خود اضافه کنید و آن را همانند دیگر استوری‌ها در صفحه‌ی پروفایل خود بارگذاری کنید.

 

 

نکته: بعضی وقتها اینستاگرام لینکهایی رو بسته و اجازه نمیده که منتشر بشه (Link not allowed)  مثل تصویر زیر، اما خبر خوب اینه که با استفاده از کوتاه کننده 8J8 به راحتی این شرایط رو میتونید دور بزنید یعنی کافیه همون لینک رو با 8J8 کوتاه کنید و بعد توی اینستاگرام قرار بدید.